menü

Často kladené otázky

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Otázky týkajúce sa inštalácie a technické dotazy

Často kladené otázky o inštalácii a používaní VIONN Go.

Nevyžaduje žiadne odborné znalosti, dá sa nainštalovať veľmi jednoducho v niekoľkých krokoch. Všetky pomôcky a presný návod na montáž posielame v balení.

Prirodzene. Môže byť inštalovaný vo zvislej, ako aj vodorovnej polohe. Jeho činnosť nie je ovplyvnená smerom, ktorým je otočený.

Môže byť inštalovaný na akékoľvek auto, nákladné auto a motocykel. Odporúčame ho namontovať na prednú časť vozidla, ako je uvedené v montážnom návode.

Dá sa umiestniť aj pod kapotu a za masku chladiča. Nie je to vôbec zložité, dá sa to zvládnuť za 5 minút. K produktu pribalíme presný návod na inštaláciu. Inštalácia nevyžaduje odborné znalosti a zvládne ju každý doma.

Ide o jedno z celosvetovo najsilnejších obojstranných lepidiel vyrábaných spoločnosťou 3M. Testovali sme, dlhodobo znesie aj automatické autoumyvárky.

Jeden VIONN Go môže byť priradený len k jednému vozidlu. Ak však vozidlo predáte, premontovanie je možné vykonať novým, originálnym lepidlom. V tomto prípade je nutné nás informovať o zmene čísla podvozku uvedeného pri registrácii v našom systéme.

Tlačidlo napájania musí byť stlačené aspoň na 2 sekundy. Potom zabliká malá LEDka, ktorá následne zhasne. Zariadenie je potom aktívne. VIONN Go sa nedá vypnúť.

Životnosť batérie je 2 roky, nie je možné ho vymeniť ani nabíjať. Po 2 rokoch odporúčame zariadenie vyradiť a kúpiť si nové VIONN Go.

VIONN Go má vstavaný reproduktor napájaný zo vstavaného zdroja energie. Reproduktor vydáva zvuk s frekvenciou v ultrazvukovom rozsahu, vďaka čomu sa divá zver odpudzuje. Životnosť energetického zdroja je 2 roky, nie je možné ho vymeniť ani nabíjať.

Experimenty sa uskutočnili so zapojením viac ako 100 automobilov. Vo všetkých prípadoch zariadenie fungovalo podľa predstáv a počas polročného testovacieho obdobia sa tieto vozidlá nemali stret so zverou. Dizajnér VIONN Go vyvíja poplašné zariadenia pre divú zver už 5 rokov, technológiu a frekvenciu, ktorú používa, so spokojnosťou používajú tisíce motoristov po celom svete.

Obal VIONN G je mrazuvzdorný a tepelne odolný, prevádzka vnútornej konštrukcie je neprerušovaná v rozmedzí -40°C až +60°C

Áno, v ojedenelých prípadoch po zapnutí môžete zaznamenať pípanie a bzučanie. Nemusíte sa ale obávať, ide o zvuk kalibrácie, akonáhle sa usadí na vopred nastavenú frekvenciu, ľudské ucho už zvuk prístroja nepočuje.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Účinok VIONN Go na zvieratá

Účinky VIONN Go na divú zver a našich domácich miláčikov

Zvieratá po zaznamenaní vydaného zvuku sa vzdialia od približujúceho sa motorového vozidla, alebo zostanú na jednom mieste. To je technológia VIONN Go, ktorá poskytuje vyššiu mieru bezpečnosti.

Zvieratá dokážu určiť smer zvuku a môžu sa pohybovať opačným smerom ako je smer zvuku.

Primárne ho zisťuje srnčia, jelenia a diviačia zver. Môžu to vnímať aj domáce zvieratá, ale nemá vplyv na ich správanie.

Áno, samozrejme. V priestore pre cestujúcich ho nepočuť a ​​nemá negatívny vplyv na domáce zvieratá.

Registrácia, používanie a reklamácie

Otázky týkajúce sa záruky a nahlásenia škody, pomoc pri registrácii.

Žiadame o kontaktné údaje, osoba však nemusí byť vlastníkom alebo užívateľom vozidla, nie je potrebné, aby sa údaje vlastníka a údaje poskytnuté pri registrácii zhodovali.

Nie, keďže sa jedná o trvalú montáž, nie je možné premiestňovať medzi vozidlami. Okrem toho pri Registrácii produktu požadujeme ID VIONN Go a číslo podvozku vozidla, takže 1 VIONN Go je možné použiť len na 1 vozidlo.

Je potrebné kontaktovať našich pracovníkov, ktorí sú pripravení pomôcť zákazníkovi. Vyžiadajú okolnosti udalosti, policajnú správu a ak sa zistí, že nárok je oprávnený, bude vrátená kúpna cena výrobku.

2 roky od aktivácie, keďže produkt má 2-ročnú životnosť.

Na zaregistrovanú e-mailovú adresu Vám pošleme informačný e-mail, že životnosť VIONN Go čoskoro uplynie, takže sa včas môžete postarať o kúpu nového zariadenia. VIONN Go má zabudovaný zdroj energie so životnosťou 2 roky. Zariadenie sa potom musí zlikvidovať.

ANDREA SHOP, s.r.o.
+421 31 590 1818
info@vionn.sk

ANDREA SHOP, s.r.o.
+421 31 590 1818
info@vionn.sk

NASLEDUJ NÁS!

Košík 0